Listopad 2009

Olivia Wilde - životopis + filmografie

30. listopadu 2009 v 20:30 | Jean |  Olivia Wilde

Olivia se narodila 10.3.1984 jako dcera dvou novinářů v New Yorku a vyrůstala ve Washington D.C.
Absolvovala Phillips academy v Andover, kde studovala herectví. V tomto období účinkovala ve více jak 20 školských praktických cvičeních.

V létě se přestěhovala též do zahraničí. V Irsku studovala na Gaiety Shool of Acting v Dublinu. Krátce po tudiu se přestěhovala do Los Angels, kde se přihlásila do castingový agentury. Tam dostala úlohu ve filmu s Elishaou Cuthbertovou - Sexbomba od vedle.

Následně se rozhodla, že se bude věnovat herectví . Krátce na to dostala roli ve filmě Skin. Hned potom dostala roli na úlohu divoké Alex Kelly v seriále The O.C. který produkuje televizní stanice FOX, který po 13 dílů opustila. Ale není to konec její kariéry. Má tři další aktuální projekty ( v roku 2005), a to v Alpha Dog s Emilie Hirsh a Justin Timberlake, Bickford Shmeckers Coll Ideas s Patrick Fugit a Coversastions with Other Women s Helenou Bohdam Carter a Aaron Eckhart.

Megan Fox - životopis + filmografie

30. listopadu 2009 v 20:26 | Jean |  Megan Fox

Megan Fox se narodila a už jako malá začala projevovat velký zájem o herectví.

Sny se jí začaly plnit už v 15 letech, kdy dostala jednu z vedlejších rolí v rodinné komedii Sestry na Bahamách (2001). Zde si zahrála po boku známých dvojčat Mary-Kate a Ashley Olsenových. Její další role byly spíše seriálové, a to v Ocean Ave (2002), Co na tobě miluju (2002), Hope & Faith (2003) a v neposlední řadě v komediálním seriálu Dva a půl chlapa s Charlie Sheenem a dalšími hollywoodskými hvězdami.

Po dvou letech účinkování v seriálech přichází konečně celovečerní film, a to romantická komedie Zpověď královny střední školy (2004) s Lindsay Lohan, kde si zahrála roli Carly.

Zlom v její herecké kariéře ovšem přichází až roku 2007 nabídkou na účinkování jedné z hlavních rolí velkolepého projektu Transformers režiséra Michaela Baye. Bay je podepsán pod takovými kasovními trháky jako Armageddon, Mizerové a Pearl Harbor. Jeho filmy zaručují spousty efektů, výbuchů a výborné práce s kamerou. Není tedy divu, že právě on šel do tohoto projektu, jehož natáčecí náklady se vyšplhaly do výše 150 miliónů $ a producentem byl dobře známý Steven Spielberg.

Zooey Deschanel - životopis + filmografie

30. listopadu 2009 v 20:06 | Jean |  Zooey Deschanel
Modré oči, tmavě hnědé vlasy a jméno, které umí málokdo správně vyslovit, jsou typické pro tuto mladou americkou herečku. Její rodiče mají rovněž zkušenosti s filmem - otec Caleb je kameraman, matka Mary Jo herečka. Při vymýšlení jména pro svou druhou dceru (ta první, Emily, je rovněž talentovanou herečkou) však sáhli po klasickém díle literatury, inspirací jim byla kniha J. D. Salingera Franny a Zooey. Celým jménem Zooey Claire Deschanel se narodila 17. ledna 1980 v Los Angeles, do Hollywoodu tedy nikdy neměla daleko. Již v sedmnácti letech si zahrála modelku v televizním seriálu VERONICA'S CLOSET (1997). Její první filmovou byla role v ÚSPĚŠNÉM MUMFORDOVI (1999) Lawrence Kasdana. V této chvíli již věděla, kým chce být, opustila tedy Severozápadní univerzitu a začala se na plný úvazek věnovat herectví.

V roce 2000 doplnila herecké obsazení dlouho očekávaného polo-autobiografického dramatu Camerona Crowea NA POKRAJI SLÁVY, situovaného do Ameriky sedmdesátých let . Jako starší sestra hlavního hrdiny si užívala dobové oblečení i prazvláštní účesy a mohla tak dát naplno vyniknout své lásce ke a starým, ale stylovým věcem. Spontaneitou sobě vlastní vždy prozářila plátno a výraznou měrou přispěla k celkové atmosféře snímku. V následujících letech si ji režiséři vybírali do menších rolí v menších filmech. Od dramat jako BLÁZNIVÝ (2001) Jordana Melameda nebo HODNÁ HOLKA (2002) Miguela Artety si občas odskočila do nějaké ztřeštěné, tzn. její povaze velice blízké, komedie. Nezapadla ve VELKÉM PRŮŠVIHU (2002), ani ve VÁNOČNÍM SKŘÍTKOVI (2003), kde statečně vzdorovala excentrické povaze elfa Willa Ferrella.Avril Lavigne - Live at The Roxy Theatre

30. listopadu 2009 v 11:31 | Jean |  Videoklipy
Toto akustický vystoupení mám strašně ráda, myslím, že je to jedno z těch nejvíc povedených.22. listopadu // po dlouhé době vám tu něco napíšu

22. listopadu 2009 v 11:29 | Jean |  Jean's Diary
Ahojte lidi,
po delší době se tu hlásím. :-) Blog shining-stars je trošku v úpadku, ale je to tím, že já a Petty máme hodně málo času, protože začla škola a všechno se kupí a kupí a člověk ani neví, kde mu hlava stojí. :-D Ale jinak dneska sem si sedla a začla dávat články do rozepsaných, aby se tu něco někdy zveřejnilo....

Jinak od října chodím na vysokou, člověk si to představoval úplně jinak, že to bude těžký a tak, ale nějak mi to zatím moc nepřijde. Přednášky se mi zdají dlouhý a nudný (ale to taky jsou, že :D), a vůbec se skoro nic neučím (no všechno přijde až bude zkouškový období a až budu nahánět nějaký ty zápočty :D)...ale jinak je to pohoda. Musím uznat, že lidi jsou fajn, už jsou takový hodně dospělejší než na střední. :) Prostě taková ta pohoda...

No a ráda bych tu udělala nějakou tu reklamu na weby a to na:No nic, nevím, co tu dál psát, já se zase někdy ozvu, tak se mějte fajn a užívejte si :)

Jean


Britney Spears - Radar

19. listopadu 2009 v 20:31 | Petty |  Videoklipy

Beyoncé - Sweet Dreams - MTV Europe Music Awards 2009

6. listopadu 2009 v 20:55 | Petty |  Videoklipy
Beyoncé ze 4 nominací vyhrála 3!


Trailer: The Killer Inside Me

6. listopadu 2009 v 13:53 | Jean |  News
Jessica Alba v roli prostitutky, která dává ráda na odiv svůj nahý zadek? V časech Sin City by se po takové látce teenageři utloukli, teď z ní budou těžit asi hlavně bulvární novináři. Už vidím ty titulky: Jessica Alba je šlapka! Jessica Alba to ráda natvrdo! Nejdřív ji páskem zmaloval půlky, pak ji zabil! Balič Casey Affleck: Vyměnil Jessicu za Kate Hudson a s tou souloží třikrát denně! Můžete pokračovat sami… Aneb safra! On ten Michael Winterbottom asi ví, jak přitáhnout pozornost. Dlouho jej intelektuálové adorovali, patřil mezi zásobovače filmových fajnšmekrů, jenže v poslední době jede trochu jiným směrem. Po Nonstop párty, Kódu 49, několika blízkovýchodních doku-dramatech nebo komedii Tristram Shandy uhnul a nechal se najímat jako obyčejný řemeslník. Angelině Jolie měl zajistit Oscara skrze Sílu srdce, DVDčkovou výplní Spálené mosty asi jen dodržel kvótu "co rok, to jeden film". Teď najednou svléká dvě prominentní hollywoodské fešandy a nechává je zuřivě souložit, zatímco Casey Affleck si jako šerif, vybarvující se v psychotického magora, rozmýšlí, jak přesně jim bude ubližovat. Násilí páchané tak bezostyšně na ženách nevidíme na plátně každý den - jen to prohlubuje pocit, že se Winterbottom pustil do adaptace zvlášť špinavého, řeřavého a celkově humusoidního pulpového románu od Jima Thompsona. Leckomu ta nepřítulnost bude stačit jen v promu. Koneckonců už teď je jasné, že půjde o hit hlavně v kontextu internetu, kde budou mít vybrané hanbaté pasáže statisíce zhlédnutí. Platících diváků po dlouhém spoileroidním videu ale asi moc nebude.